jlw

W nowy sezon wkraczamy jako JUDO LEGIA WARSZAWA

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że do nowego sezonu przystąpimy jako klub JUDO LEGIA WARSZAWA. Tak, zgadza się – staliśmy się sekcją judo Legii Warszawa, klubu z prawie 100 letnią historią.
W momencie kiedy Legia zwróciła się do nas z tą propozycją, sami byliśmy zaskoczeni. Zostaliśmy wybrani spośród kilkudziesięciu klubów judo w Warszawie. Decyzja o zmianie barw klubowych nie przyszła nam łatwo. Przez cztery lata funkcjonowania jako MUSU udało nam się wyrobić markę, jesteśmy kojarzeni z naszym logo – łosiem i sami się z nim utożsamiamy. Kilka spotkań z rodzicami utwierdziło nas w tym, że Państwo również utożsamiają się z naszym klubem, co bardzo sobie cenimy, a z czego wcześniej aż tak bardzo nie zdawaliśmy sobie sprawy. Podejmując decyzję o zmianie barw klubowych wielokrotnie spisywaliśmy wszystkie za i przeciw, dyskutowaliśmy i spieraliśmy się ze sobą. Uznaliśmy jednak, że jeśli chcemy zapewnić naszym zawodnikom jak najlepszy start (teraz i w przyszłości) oraz możliwość rozwoju musimy zaryzykować i podjąć się zmiany. I to właśnie ze względu na dobro naszych zawodników podpisaliśmy pod koniec czerwca umowę o współpracy, zmieniliśmy nazwę i od 14 lipca oficjalnie występujemy jako JUDO LEGIA WARSZAWA.
Jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie zawodnikom jak najlepszych warunków szkoleniowych oraz udziału we współzawodnictwie sportowym. Z własnego doświadczenia wiemy, że koszty, jakie niesie za sobą całe szkolenie zawodnicze, często są wyższe niż budżety klubowe, a bez dobrego szkolenia nie ma co marzyć o dobrych wynikach. Dzięki posiadaniu za swoimi plecami znanej marki Legii Warszawa wierzymy, że łatwiej nam będzie pozyskać środki zewnętrzne i wsparcie niezbędne w całym procesie szkolenia.

JLW

 

 

Co się zmieni dla Państwa? Nic. No, prawie nic. Ekipa pozostaje ta sama: z tymi samymi trenerami spotkacie się Państwo we wrześniu, dołączą do nas także nowe twarze. Nadal będziemy prowadzić zajęcia na Ursynowie i Gocławiu, ale możliwe, że będzie nas można spotkać jeszcze w innych miejscach. Nie planujemy wprowadzać zmian w wysokości składek członkowskich. W ramach nowości zostaną przygotowane specjalnie dla naszych klubowiczów judogi – z nowym logo i herbem. Nowe stroje będą częścią obowiązkowych pakietów startowych, o których napiszemy bliżej rozpoczęcia nowego sezonu. Dodatkowo, dzięki współpracy z Legią Warszawa, będą Państwo mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w meczach klubowych i innych atrakcjach realizowanych przez klub Legia Warszawa.

 

Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za zaufanie oraz za to, że kolejny rok jesteście z nami i że powierzacie nam swoje pociechy. Wspólnie wchodzimy w nowy etap rozwoju naszego klubu. Będzie o nas więcej i głośniej. Korzystając z nowych możliwości, będziemy starać się rozwijać pasję do sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem uda nam się stworzyć pod szyldem Legii Warszawa tę niepowtarzalną atmosferę, którą wielokrotnie dało się odczuć w czasie czterech lat funkcjonowania JUDO MUSU.

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ WWW.JUDO.LEGIA.COM