news_info

Nabory na sezon 2015/2016

Szanowni Państwo,

 

za nami kolejny sezon, prawie 2000 przeprowadzonych treningów judo, prawie 18 tysięcy godzin spędzonych na macie! Był to mocny sezon – utworzyliśmy kilka nowych grup, wystartowaliśmy w kilkudziesięciu zawodach, udało nam się zdobyć złoto na Mistrzostwach Polski. Teraz czeka nas chwila odpoczynku i przygotowanie nowego sezonu, w którym mamy nadzieję będą Państwo razem z nami.

 

Kilka informacji organizacyjnych:

 

- treningi prowadzimy do 30 czerwca włącznie (wtorek)

- w trakcie wakacji (1 lipca – 31 sierpnia) zajęć nie prowadzimy, są to miesiące, w których nie opłacają Państwo składek

- osoby, które wiedzę, że nie będą kontynuować zajęć po wakacjach – prosimy o złożenie rezygnacji (samo nie pojawienie się we wrześniu nie jest równoznaczne z wypisaniem się z członkostwa – wzór rezygnacji znajduje się w zakładce „dokumenty członkowskie”). Ci, którzy nie złożą rezygnacji – pozostają członkami klubu i muszą opłacać składki.

- jeśli chodzi o przyszły sezon – to pierwszeństwo mają osoby będące członkami klubu, w drugiej połowie sierpnia pojawi się na stronie nowy harmonogram – postaramy się również przygotować podział grup (UWAGA! na listach mogą nie zostać uwzględnione osoby, które mają zaległości w zobowiązaniach wobec klubu – nieuregulowane składki członkowskie, brak zaświadczenia lekarskie, brak aktualnych badań sportowych, brak opłacenia ubezpieczenia)

- jeśli pod koniec sierpnia będą Państwo wiedzieli, że jednak nie będą Państwo mogli kontynuować zajęć – prosimy o informację byśmy mogli to miejsce zaproponować komuś innemu.

 

Dzieci, które mają od września będą trenować w grupach judo proponujemy, aby w okresie wakacji zrobiły badania medycyny sportowej – we wrześniu może być problem z terminami, a brak takich badań może skutkować niedopuszczeniem do zajęć – polecamy Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej www.coms.pl lub Poradnię Medycyny Sportowej w Al. Wyzwolenia 6 – oba miejsca mają podpisaną umowę z NFZ. Ważność takich badań to 6 miesięcy.

 

 

DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH DOŁĄCZENIEM DO KLUBU OD WRZEŚNIA

 

Nowe harmonogramy pojawią się na naszej stronie w drugiej połowie sierpnia, będzie przygotowanych kilka grup naborowych – po pojawieniu się harmonogramu, prosimy o wybranie docelowej grupy i wysłanie do nas maila z zapisem na trening próbny. W odpowiedzi otrzymają Państwo proponowany termin zajęć oraz informację jak się do takiego treningu przygotować. Będą Państwo mieli możliwość skorzystania z jednego treningu próbnego.

W razie pytań, prosimy o kontakt!