Pierwszy obóz sportowy Musu Warszawa za nami. I co bardzo ważne wszyscy wrócili cali i zdrowi. W Jastrowiu uczestniczyły dzieci trenujące judo na Ursynowie, Gocławiu, Konstancie oraz Serocku. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców, a młodzi obozowicze będą mieli wspaniałe wspomnienia na długie długie lata, a przynajmniej do następnego obozu. W imieniu kadry opiekuńczo-wychowawczej gratulujemy wszystkim dzieciom, które choć często zmęczone i bardzo stęsknione za rodzicami, dzielnie stawiały czoła nowym wyzwaniom. Trzymamy również kciuki za to, że dzieci utrzymają zdrowe nawyki żywieniowe – na naukę i świadomość jak istotna dla prawidłowego rozwoju psychofizycznego jest zdrowa dieta poświęciliśmy naprawdę sporo czasu i energii.

obóz judo Musu Warszawa

Jeszcze raz dziękujemy za przemiłe telefony od państwa z podziękowaniami i gratulacjami za świetny obóz i zadowolone dzieci. Cieszą  nas też informacje o większej samodzielności dzieci.

 

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z obozu, które zamieszczaliśmy z każdego dnia obozu na naszym facebooku

 

Do zobaczenia we wrześniu na macie.

obóz judo Musu Warszawa

 

obóz judo Musu Warszawa

 

obóz judo dla dzieci

 

obóz judo dla dzieci

 

judo dla dzieci Warszawa

 

obóz judo Gocław

 

judo Gocław Warszawa

 

obóz judo Musu Ursynów

 

obóz judo dla dzieci Musu Warszawa

 

judo dla dzieci Gocław Warszawa